Ważne - Covid-19

Spersonalizuj swojego Forda

Twój Ford został zaprojektowany z najwyższą precyzją, dzięki czemu możesz dostosować go własnego stylu życia i aktywności. Spraw, aby Twój samochód był unikalny - dokładnie tak, jak Ty. Uzupełnij wyposażenie w oryginalne części i akcesoria marki Ford w Planet Car.

 Dysponujemy szerokim wyborem produktów - od praktycznych, stylowych dodatków niezbędnych na co dzień, po eleganckie i wygodne rozwiązania i najnowsze akcesoria - zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz Twojego pojazdu.

Dział Sprzedaży części i akcesoriów Planet Car oferuje m.in.:

✔ Szeroki asortyment oryginalnych części i akcesoriów firmy Ford oraz Motocraft
✔ Oleje i inne płyny eksploatacyjne
✔ Ogumienie renomowanych grup:  Bridgestone, Continental, Goodyear, Hankook, Michelin, Pirelli, Nokian  
✔ Atrakcyjne rabaty dla stałych Klientów
✔ Upusty na wybrane grupy towarowe
✔ Sprzedaż z dostawą towaru do odbiorcy poprzez firmę kurierską


Jeżeli chcesz poznać kompletną gamę produktów lub wybrać konkretną opcję, wejdź w zakładkę KONTAKT, bądź skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy- oddzwonimy do Ciebie lub wyślemy e-mail.

Formularz kontaktowy


W Planet Car  możemy zamówić wszystkie poniższe akcesoria i dopasować je do Twojego modelu. Merytorycznie przygotowani pracownicy działu pomogą  Ci w zakupie części i akcesoriów zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. 
Wybierz akcesoria


 • Hak holowniczy
 • Haki holownicze

  Holuj przyczepę i upewnij się, że będzie to bezpieczne.

  Niezależnie od tego, czy wybierzesz wysuwany, odczepiany czy stały hak holowniczy, wszystkie są zaprojektowane tak, aby zapewnić łatwą obsługę i całkowitą kompatybilność z systemami elektrycznymi Forda oraz bezpieczeństwo jazdy.


 • Akcesoria transportowe na dachu
 • Akcesoria transportowe

  Zaprojektowane specjalnie dla Twojego Forda, bagażniki bazowe i belki poprzeczne dla pojazdów z relingami dachowymi są dostepne, jeśli zechcesz zamontować dowolny element transportu dachu, taki jak bagażnik dachowy lub bagażnik na rowery.


 • [Insert alt tag]
 • Bagażnik dachowy

  Z łatwością zwiększ ładowność swojego Forda.

  Dachowe i montowane na tył pojazdu akcesoria transportowe - takie jak bagażniki dachowe, bagażniki na narty i rowery - mogą być bezpiecznie przymocowane do bagażnika dachowego lub haka holowniczego Twojego Forda. Dostępnych jest kilka wersji dostosowanych do indywidualnych potrzeb transportowych.


Spersonalizuj swojego Forda dzięki bogatej ofercie akcesoriów wysokiej jakości, które pasują do Twojej osobowości i stylu życia. Wszystkie akcesoria są dopasowane do Twojego Forda perfekcyjnie. Zapewniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i wydajności, które zostały zaprojektowane i przetestowane zgodnie z normami Forda.

Części Ford PerformancePrzejdź do katalogu online Ford Butik - Lifestyle Collection

Aktualności i wydarzenia


Zasady i warunki Polityka prywatności Kariera