Autoryzowany salon Forda Planet Car w SiedlcachFirma Planet Car istnieje na rynku motoryzacyjnym od 1996 roku. 

Specjalizujemy się w sprzedaży samochodów osobowych, jak również dostawczych. W naszym salonie znajdą Państwo auta z różnych półek cenowych. Nastawieni jesteśmy na obsługę każdego rodzaju klienta - poczynając od klientów indywidualnych, sprzedaży B2B, jak również obsługę małych flot. Nasi handlowcy przedstawią ofertę dostosowaną indywidualnie do Państwa potrzeb, umówią się z Państwem na jazdę próbną, dopasują sposób finansowania do Państwa możliwości. 


Myśląc o Państwa wygodzie oraz czasie, którego tak wszyscy szukamy, w naszym salonie mają Państwo możliwość ubezpieczenia samochodu. Nie muszą Państwo dodatkowo zajmować się poszukiwaniem jak najkorzystniejszej oferty - nasz agent ubezpieczeniowy zrobi to za Państwa. Współpracujemy z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, takimi jak: Allianz Polska, Compensa TU S.A,  Generali T.U.S.A.


Oddając swój samochód do naszego autoryzowanego serwisu napraw mogą liczyć Państwo na obsługę na najwyższym poziomie. Nasi doradcy serwisowi to prawdziwi pasjonaci, swoją pracę wykonują z czystą przyjemnością. Dysponują oni ogromną wiedzą merytoryczną i do każdego obsługiwanego auta podchodzą w sposób indywidualny. W naszym serwisie oferujemy usługi w zakresie napraw mechanicznych, napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych samochodów. Montujemy alarmy, systemy GPS, sprawdzamy poprawność działania układów, zmieniamy koła, likwidujemy szkody transportowe itp. 


W naszej ofercie znajdą Państwo również dział sprzedaży części i akcesoriów. Nasi Doradcy służą Państwu swoją wiedzą fachową i doświadczeniem z zakresu wszystkich modeli Forda. W razie wątpliwości podpowiedzą, wskażą rozwiązania problemu, zaproponują alternatywne rozwiązanie.


Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu zlokalizowanego przy ul. Brzeskiej 196 w Siedlcach oraz do kontaktu telefonicznego  bądź mailowego poprzez formularz kontaktowy:

Formularz kontaktowy


Promocje

Pokaż najnowsze promocje Planet Car